Jak dochodzić odszkodowań?

Jak dochodzić odszkodowań? Uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku samochodowego czy śmierć bliskiej osoby w drodze do pracy są to sytuacje w wyniku, których sytuacja materialna znacznie się pogarsza. Jak w takiej sytuacji uzyskać maksymalnie wysokie odszkodowanie? Większość osób chcących uzyskać odszkodowanie udaje się do ubezpieczyciela zgłasza szkodę z odpowiedniej polisy i oczekuje decyzji o wypłacie odszkodowania. Takie osoby często czują się oszukane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, bo wypłaciło za mało, zaniżyło wartość szkody lub w ogóle odmówiło wypłaty odszkodowania. Jeśli chce się uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie warto zastanowić się nad możliwością skorzystania z pomocy profesjonalistów. Każda pomoc jest ważna, ale najczęściej najważniejszy jest czas. Z reguły – im wcześniej tym lepiej. Co można zyskać decydując się na firmę specjalizującą się w dochodzeniu odszkodowań:
  1. Pełne naprawienie szkody – od dnia powstania wypadku klient otrzymuje informację jakie świadczenia odszkodowawcze mu przysługują oraz jakimi dowodami należy je udowodnić.
  2. Wysokie kwoty odszkodowań – specjaliści doskonale wiedzą o ile w konkretnej szkodzie klienta mogą wystąpić do ubezpieczyciela. Często posiadają współpracujących z nimi lekarzy orzeczników, rzeczoznawców i ekspertów w sprawach rekonstrukcji wypadków i motoryzacji. W przypadku, gdy ubezpieczyciel w ramach prowadzonego postępowania przedsądowego zaniży wypłatę odszkodowania, mogą reprezentować każdego klienta na także drodze sądowej.
  3. Oszczędność czasu i przykrych doznań – posiadane doświadczenie procentuje szybkim i kompleksowym pozyskaniem dowodów i wszelkich dokumentów za klienta. Prowadzenie korespondencji urzędowej, składanie wniosków, monitowanie działań wobec urzędów i zakładów ubezpieczeń nie należy do zajęć łatwych i przyjemnych. Poza tym prowadzenie rozmów i działanie w sprawach, o których nie za wiele wiemy powoduje wiele stresu, niepewności i przykrych doznań.
  4. Szybka obsługa i stała informacja o etapie sprawy – na każdym znaczącym etapie klient otrzymuje informację o podjętych krokach.
  5. Bezpieczeństwo i wysoka jakość obsługi – ważne jest aby powierzając swoją sprawę mieć pewność co do bezpieczeństwa działań. Na firmy działające jako spółki prawa handlowego prawo nakłada obowiązek transparentności. W oczach ubezpieczyciela występujemy jako profesjonalny pełnomocnik poszkodowanych w wypadkach nie ze swojej winy, którego to priorytetem jest uzyskanie w ramach postępowania ugodowego lub sądowego odszkodowania w pełnej wysokości i w możliwie najszybszym terminie.
Pamiętaj! Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich uległ wypadkowi, zwróć się do nas. Wywalczymy w Twoim imieniu należne Ci środki, a Ty:
  • oszczędzisz czas
  • zyskasz profesjonalną pomoc
  • szybko będziesz mógł zapomnieć o kłopocie!
Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo: tel. (+48) 32 420 27 00 email: biuro@eMediator.pl