Alert Frankowy: Cena franka cały czas spada!

Alert Frankowy: Cena franka cały czas spada! Po raz kolejny mamy dobre wieści dla frankowiczów! Jak głoszą wszystkie media, mamy aktualnie globalny trend osłabienia franka szwajcarskiego – jego cena jeszcze nigdy nie była tak niska (3,80 zł). Waluta ta obecnie jest najtańsza od dwóch lat! Przypominamy, że po 15 stycznia 2015 roku kurs franka skoczył do ponad 5 złotych.

Niższe raty i mocny złoty

Wysokość rat kredytu we franku szwajcarskim zależna jest od kursu waluty i stawki LIBOR. Według niej banki pożyczają między sobą pieniądze. Jak twierdzą analitycy, złoty na jesień może się umocnić, a kurs franka może spaść nawet do 3,50 zł.

Szansa na sukces

Do tej pory pojawiło się wiele istotnych poglądów UOKiK w sprawie kredytów frankowych. Każdy z nich działa na korzyść kredytobiorców. Jednakże wszystkie wyroki, które do tej pory zapadały na korzyść frankowiczów są nieprawomocne, co nie oznacza, że nie można liczyć na sukces. Udowodniliśmy to w jednym z naszych ostatnich artykułów opisując sytuację naszego Klienta. >> „Nasz frankowy sukces! Klient odzyska należne pieniądze!” Szukasz pomocy w rozwiązaniu swojego frankowego problemu? Skorzystaj z bezpłatnej analizy umowy kredytu walutowego!

K.P.

Komentarze