Kursy oddłużeniowe online już dostępne!

Kursy oddłużeniowe online już dostępne! Od dziś jest dostępna nowa platforma szkoleniowa online z kursami oddłużeniowymi! Teraz bez wychodzenia z domu możesz zasięgnąć wiedzy naszych specjalistów z dziedziny restrukturyzacji, upadłości konsumenckiej oraz budowania pozytywnej historii kredytowej. Dlaczego zdecydowaliśmy się na utworzenie takiej platformy? Z bardzo prostego powodu – braku dostępu do profesjonalnej wiedzy prawniczej w przystępnej cenie. Od bardzo dawna pracowaliśmy z prawnikami Kancelarii eMediator Legal nad rozwiązaniem, które będzie na każdą kieszeń. Nie każdy ma możliwość skorzystania z pomocy doradcy finansowego, czy porad prawnika. Stąd też postanowiliśmy udostępnić narzędzie w postaci platformy szkoleniowej z kursami oddłużeniowymi.

Czego się dowiesz z kursów?

Oddajemy w Twoje ręce trzy dopracowane kursy, nagrane w formie wywiadów. Każdy z nich jest o innej tematyce oraz został podzielony na kilkanaście lekcji, które – w zależności od tematyki – trwają od kilku do kilkunastu minut. 1. Upadłość konsumencka – zacznij od nowa! Z kursu dowiesz się przede wszystkim kto i kiedy może złożyć wniosek o upadłość konsumencką, dlaczego sądy zwracają szczególną uwagę na względy słuszności i względy humanitarne (oraz czym one są). Uczestnicząc w całym kursie uzyskasz również odpowiedzi na bardzo istotne pytania, które zadaje sobie każdy przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku o upadłość, np.:
  • Jakie są skutki jej ogłoszenia?
  • Jakie wierzytelności nie zostaną umorzone?
  • Co stanie się z nieruchomością dłużnika?
Szkolenie prowadzi aplikantka radcowska – Justyna Bober-Kuźnik. Do kursu dołączona jest książka „Oddłużanie – Skuteczne sposoby wychodzenia z długów” w formie ebooka oraz inne materiały i wzory wniosków. 2. Restrukturyzacja – sposób na wyjście z zadłużenia Ten kurs, krok po kroku przedstawi proces oddłużania za pomocą restrukturyzacji. Uczestnicząc w nim poznasz wiele przykładów tzw. „spirali zadłużeń” oraz dowiesz się jakie są podstawowe kroki, aby z nich wyjść. Uzyskasz także wiele odpowiedzi na bardzo istotne pytania, m.in. takie jak:
  • Kto może starać się o restrukturyzację?
  • Czym jest restrukturyzacja i w jaki sposób ma pomóc dłużnikowi?
  • Jakie są możliwości restrukturyzacji?
Szkolenie prowadzi specjalistka ds. restrukturyzacji – Gabriela Sienkiewicz. Do kursu dołączona jest książka „Oddłużanie – Skuteczne sposoby wychodzenia z długów” w formie ebooka oraz inne materiały i wzory wniosków do przeprowadzenia restrukturyzacji. 3. Pozytywna historia kredytowa Podczas tego kursu poznasz zasady funkcjonowania Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej, w jaki sposób wypracować dobrą ocenę punktową w BIK, a tym samym zwiększyć swoją zdolność kredytową. Co bardzo istotne, dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak należy interpretować raporty z BIKu i BIGów oraz uzyskasz odpowiedzi na pytania, takie jak:
  • Jakie są zasady przetwarzania oraz dostarczania danych do BIKu i BIGów?
  • Jakie są warunki umieszczania danych w obu rejestrach?
  • Kiedy istnieje możliwość usunięcia historii kredytowej?
Szkolenie prowadzi prawnik Kamil Henne. Do kursu dołączona jest książka „Przewodnik po BIG i BIGach – jak pobrać przeanalizować i wyczyścić rejestry” w formie ebooka oraz inne materiały i wzory wniosków, dzięki którym wyczyścisz rejestry.

Co zyskujesz?

Przede wszystkim cenne wskazówki jak m.in. skutecznie negocjować z wierzycielami, czy skuteczne porady dotyczące tworzenia zdolności kredytowej, wzory pism (np. do złożenia reklamacji, aktualizacji danych w BIK) oraz poradniki naszych ekspertów w formie ebooków! Kursy dostępne są do kupienia pod adresem kurs.emediator.pl.

UWAGA! Z okazji premiery ceny wszystkich kursów zostały obniżone!

K.P.

Komentarze