Audyt i negocjacja umów

Jeżeli chcesz sprawdzić
produkt finansowo-bankowy, który
wiąże się z podpisaniem umowy,
koniecznie zgłoś się do nas.

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

  Szybko i skutecznie

  Zajmujemy się audytem i negocjacją wszelkich umów kredytowych przed ich podpisaniem. Jeżeli masz zamiar wziąć jakikolwiek produkt finansowo-bankowy, który wiąże się z podpisaniem umowy, koniecznie zgłoś się do nas. Sprawdzimy go nie tylko pod kątem zgodności z Twoimi oczekiwaniami, ale także zgodności z polskim prawem. Mimo, że każdy wie czym są warunki pisane tzw. „drobnym druczkiem” oraz jakie konsekwencje może mieć nieodpowiednio zapisane słowo w umowie, to nasza skrzynka pęka od maili dotyczących niekorzystnych umów konsumenckich. Pomożemy Ci uniknąć tych wszystkich problemów i niedogodności, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

  Twoja umowa zostanie przeanalizowana przez prawników

  Posiadamy kompetentnych i rzetelnych prawników, którzy szczegółowo przeanalizują Twoją umowę i rozpatrzą jej postanowienia względem obietnic banku. Ocenimy czy to, co zawarte jest w klauzulach, nie może Ci zaszkodzić i jest dla Ciebie korzystne. Przedstawimy Ci inne oferty, które będą bardziej opłacalne, a jeżeli już znajdziemy tę najlepszą, to wynegocjujemy możliwie najkorzystniejsze warunki. To niezwykle istotne, gdyż wielkie instytucje finansowe korzystają z tego, że przeciętny konsument nie zna terminologii prawniczej, a często nawet nie wie, że niektóre kwestie podlegają negocjacji.

  Zapoznamy się z Twoją sytuacją finansową i oczekiwaniami względem danego produktu kredytowego. Pamiętaj, że wiele ofert bankowych jest tworzonych tylko po to, by korzystać z naiwności kredytobiorców. Bank nigdy nie poinformuje Cię, że istnieje tańsza i korzystniejsza alternatywa, a my jesteśmy w tym specjalistami. Znamy rynek finansowy i posiadamy obszerną wiedzę z zakresu prawa i ekonomii. Zależy nam na tym, by nasi klienci byli zadowoleni, więc dbamy o każdy najmniejszy szczegół podczas naszej pracy z klientem.

  Zapraszamy do kontaktu

  Dbamy o każdego klienta i rzetelnie wykonujemy nasze zobowiązania. Przychodząc do nas ze swoim problemem powierzasz go profesjonalistom, którzy zajmą się Twoją sprawą kompleksowo. Zgłoś się jeszcze dziś, a nasi eksperci doradzą i pomogą Ci poradzić sobie z zadłużeniami przewyższającymi Twoje możliwości finansowe. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.

  W czym jeszcze możemy Ci pomóc?