Bezpłatna analiza sprawy

Każdy problem rozkładany jest na czynniki pierwsze i analizowany, by następnie móc doradzić jakie rozwiązanie przyniosłoby oczekiwany efekt.

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

  Skuteczne doradztwo

  Masz problemy z zadłużeniem i nie radzisz sobie z jego spłatą? Nie wiesz czy i jak możesz rozwiązać swój problem? Dobrze trafiłeś! Nasi specjaliści podczas darmowej konsultacji telefonicznej przeanalizują Twoją sytuację oraz doradzą, jak wyjść z problemów. Podczas rozmów nie udzielamy tylko samych informacji ale angażujemy się i staramy jak najlepiej doradzić, by nasza pomoc była skuteczna. W trakcie konsultacji uzyskasz także szczegółowe informacje dotyczące naszych usług.

  Bogata oferta

  Pomożemy wybrać Ci odpowiednią usługę, dzięki której skutecznie pozbędziesz się swoich problemów finansowych. Podczas bezpłatnej analizy, specjaliści zaproponują i opiszą wszystkie możliwe rozwiązania, a Ty podejmiesz decyzję, które z nich wybierasz. Działamy na przejrzystych zasadach, dzięki bezpłatnej analizie dowiesz się, jaka usługa i po jakim czasie przyniesie najlepsze rezultaty. Usługi, które wchodzą w skład naszej oferty to m.in.:

  • pomoc przy ogłaszaniu upadłości konsumenckiej
  • czyszczenie i analiza rejestru BIK
  • czyszczenie i sprawdzanie rejestru BIG
  • oddłużanie nieruchomości
  • odzyskiwanie wpłat za wysokie ubezpieczenie kredytu
  • mediacje/ oddłużenienia/ restrukturyzacje
  • przewalutowanie kredytu we frankach
  • audyt i negocjacja umów kredytowych

  Zapraszamy do kontaktu

  Kontaktując się z nami zawsze uzyskasz profesjonalną pomoc. Nasi specjaliści podczas analizy sprawy biorą pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą spowodować, że skutecznie wyjdziesz ze swoich problemów finansowo-prawnych.

  Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.