Czyszczenie BIK

Masz problem ze swoją zdolnością kredytową? Pomożemy Ci usunąć negatywne wpisy z rejestrów.

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

  Wiemy, jak zrobić to szybko i skutecznie

  Oferujemy pomoc wszystkim osobom z negatywnymi wpisami w BIK. Jeżeli z powodu niespłaconej pożyczki lub kredytu trafiłeś na listę Biura Informacji Kredytowej – możesz mieć poważne problemy ze zdolnością kredytową. Zgłoś się do nas, a kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą i dokonamy tego, co potocznie nazywa się „czyszczeniem BIK”. Ponownie odzyskasz zaufanie instytucji finansowych i będziesz mógł cieszyć się pełną zdolnością kredytową. Pamiętaj, że samodzielne usuwanie wpisów stanowi nie lada wyzwanie, szczególnie dla kogoś, kto nie zna się dobrze na prawie i nie ma w tym temacie doświadczenia. Nieudane próby czyszczenia BIK frustrują i zniechęcają do dalszego działania, a co najgorsze – mogą nawet pogorszyć twoją rzetelność wobec banków. Nasi prawnicy to ludzie z kompleksową wiedzą i dużym doświadczeniem, więc możesz im zaufać. Zaoszczędzisz czas, pieniądze i nerwy.

  • Czyszczenie BIK – zleć sprawę – płacisz po wyczyszczeniu – wypełnij formularz!
  1
  Skonsultujemy się z Tobą, by dokonać wstępnej analizy Twojej aktualnej sytuacji
  2
  Ustalamy gdzie znajduje się negatywny wpis i pomagamy w zdobyciu raportu
  3
  Sporządzamy wniosek o aktualizację danych w BIK
  4
  Dobrze wykonany wniosek trafia do BIK. Przywracamy Twoją zdolność kredytową.
  5
  Twoja historia kredytowa jest już pozbawiona negatywnych wpisów!

  Jak działamy?

  Swoją pracę rozpoczynamy od sprawdzenia Twoich danych w rejestrach. Dokonujemy pełnej analizy wszystkich wyciągów i jeśli tylko występują ku temu przesłanki – dokonujemy czyszczenia rejestru BIK. Na każdym etapie naszej pracy regularnie informujemy Cię o poczynionych postępach. Współpraca z klientem nie tylko buduje obopólne zaufanie, ale też pomaga nam efektywnie dochodzić praw naszych klientów.

  Dzięki naszej profesjonalnej pomocy będziesz mógł zrealizować swoje działania szybko, sprawnie i bez zbędnych problemów. Już nigdy żadna zapłacona po terminie faktura za telefon i telewizję kablową, nie pokrzyżuje Twoich planów. Zajmiemy się Twoją sprawą od początku do końca i nie pozwolimy, by historia kredytowa uniemożliwiała Ci normalne funkcjonowanie. Zaufaj naszym fachowcom i wyczyść z nami BIK już dziś! Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.