Oddłużenie
nieruchomości

Chcesz uniknąć przykrych konsekwencji
związanych z egzekucją komorniczą?
Skorzystaj z usługi oddłużania nieruchomości.

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

  Wiemy, jak Ci pomóc!

  Brakuje Ci funduszy i wziąłeś kolejny kredyt by spłacić poprzedni? Wpadłeś w spiralę zadłużenia? Jeżeli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, to znak, że powinieneś skorzystać z naszych usług. Oddłużymy Twoją nieruchomość poprzez mediację, mającą na celu wypracowanie nowych, korzystnych warunków spłaty, dostosowanych do Twoich możliwości finansowych. Warto zaznaczyć, że pomoc uzyskają także Ci, którzy posiadają kredyt hipoteczny we franku szwajcarskim.

  Jak skorzystać z usługi?

  Skonsultujemy się z Tobą i zbadamy Twoją obecną sytuację finansową. Chcąc skorzystać z tej oferty pamiętaj aby mieć przygotowane dokumenty na temat Twojego zadłużenia.

  Pamiętaj także aby sprawdzić uprzednio numer nieruchomości w Księdze Wieczystej celem zweryfikowania zadłużenia przy jego pomocy. Z tymi informacjami będziemy w stanie skutecznie Ci pomóc.

  Zapraszamy do kontaktu

  Dbamy o każdego klienta i rzetelnie wykonujemy nasze zobowiązania. Przychodząc do nas ze swoim problemem powierzasz go profesjonalistom, którzy zajmą się Twoją sprawą kompleksowo. Zgłoś się jeszcze dziś, a nasi eksperci doradzą i pomogą Ci poradzić sobie z zadłużeniami przewyższającymi Twoje możliwości finansowe.
  Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.