Porady prawne

Nasza pomoc nie ogranicza się tylko do udzielania suchych informacji. Angażujemy się w każdą sprawę indywidualnie i świadczymy pomoc we wszystkich możliwych formach.

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

  Usługi dla małych i średnich firm, a także osób indywidualnych

  Nasza Kancelaria Prawna eMediator Legal, wchodząca w skład Grupy eMediator.pl, świadczy usługi dla małych i średnich firm oraz osób indywidualnych w zakresie m.in. prawa finansowego, gospodarczego, bankowego oraz cywilnego. Współpracujemy z kancelariami zagranicznymi i obsługujemy klientów także w języku angielskim i niemieckim. Nasza pomoc nie ogranicza się tylko do udzielania suchych informacji. Angażujemy się w każdą sprawę indywidualnie i świadczymy pomoc we wszystkich możliwych formach.

  W skład naszych usług wchodzi:

  • prawo bankowe
  • ochrona danych osobowych
  • prawo gospodarcze
  • prawo pracy i zatrudnienia
  • zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych i administracyjnych
  • windykacja wierzytelności
  • prawo e-commerce i dotyczące innych rozwiązań informatycznych
  • prawo własności intelektualnej i przemysłowej
  • prawo podatkowe i finansowe

  Nasza pomoc nie ogranicza się tylko do udzielania suchych informacji. Angażujemy się w każdą sprawę indywidualnie i świadczymy pomoc we wszystkich możliwych formach. Negocjujemy z instytucjami finansowymi, sporządzamy umowy, skargi, apelacje, udzielamy porad i reprezentujemy klientów przed wszelkimi sądami. To, co nas wyróżnia, to wszechstronność i traktowanie każdej sprawy z osobna, z pełnym zaangażowaniem zaplecza prawniczego.

  Zapraszamy do kontaktu

  Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci potrzebują profesjonalnej wiedzy i wsparcia, aby móc spokojnie żyć, pracować i prowadzić swoje interesy. Dlatego decydując się na współpracę z nami, zyskujesz coś, co jest bezcenne – spokój, że Twoje sprawy są w dobrych rękach. Zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, by doprowadzić Twoją sprawę do pozytywnego zakończenia. Zaufaj nam i ciesz się spokojem o swojej finanse! Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.

  W czym jeszcze możemy Ci pomóc?