Sprawdzenie BIG i BIK

Podczas zakupów na raty spotkałeś się z odmową? Prawdopodobnie masz negatywne wpisy w BIG. Warto to sprawdzić!

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

  Ukryty problem

  Większość ludzi sądzi, że negatywne wpisy można otrzymać za niespłacanie kredytów. Niestety możemy zostać wpisani również, np. gdy zalegaliśmy ze spłatą rat za kupiony sprzęt. W takim przypadku jest się wpisywanym do rejestru BIG. Warto mieć to na uwadze, gdy planujemy kupno kolejnej rzeczy na raty. Pamiętaj! Do BIG-u możesz trafić zalegając ze spłatą nawet 200zł jako konsument lub – w przypadku firmy – 500 zł. Dostęp do tej bazy danych mają przede wszystkim banki czy firmy oferujące usługi kredytowe/pożyczkowe.

  • sprawdzenie BIK – 369 zł   Zamów >> 
  • sprawdzenie BIG – 369 zł   Zamów >>  
  • sprawdzenie BIK i BIG – 497 zł   Zamów >>  
   

  Skuteczna pomoc

  Nasi specjaliści sprawdzą m.in. kto i jakie informacje wpisał do rejestru Biura Informacji Gospodarczej, a także kto pytał o Ciebie przez ostatnie 12 miesięcy. Zostaniesz także poinformowany, które wpisy można usunąć, a także czy wszystkie dane w BIG są poprawne.

  Jeśli masz wątpliwości czym jest Biuro Informacji Kredytowej i Biuro Informacji Gospodarczej, to zapraszamy do lektury artykułu „BIK i BIG – czym się różnią?” na naszym blogu, lub po prostu przejdź do kontaktu z nami, powiemy Ci, z której usługi możesz skorzystać.

  Zapraszamy do kontaktu

  Wystarczy, że do nas napiszesz bądź zadzwonisz, a nasi specjaliści zajmą się Twoją sprawą szybko, sprawnie oraz profesjonalnie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

  Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.

  W czym jeszcze możemy Ci pomóc?