Upadłość
Konsumencka

Decydując się na współpracę z nami
powierzasz swoją sprawę
profesjonalistom

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

  Wiemy, jak zrobić to szybko i skutecznie

  Oferta naszej kancelarii obejmuje kompleksowe doradztwo wszystkim osobom, które stały się niewypłacalne… Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej i nie masz środków na spłatę swoich długów, to masz prawo skorzystać z instytucji upadłości konsumenckiej. Zarówno zmiany w polskim prawie, jak i praktyka rodzimych sądów jasno pokazują, że jest to realna możliwość na pozbycie się finansowych zobowiązań niemożliwych do zrealizowania.

  Upadłość konsumencka to nieformalna nazwa postępowania mającego na celu ogłoszenie upadłości osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej i nie jest w stanie spłacić swoich długów. Upadłość konsumencka może być prawdziwym ratunkiem dla przeciętnego człowieka, który nie jest w stanie dłużej walczyć z wielkimi instytucjami finansowymi. Pomimo, że wnioski o upadłość konsumencką można składać dopiero od 2009 roku, to wielu osobom już udało się wyjść zwycięsko z walki, która wydawała się być z góry przegrana.

  • Przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz reprezentacja w sądzie –    Od 5 000,00 zł Wypełnij formularz i dowiedz się czy możesz ogłosić upadłość konsumencką! Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową bezpłatnie.
  1
  Skonsultujemy się z Tobą, by dokonać wstępnej analizy Twojej aktualnej sytuacji
  2
  Przygotujemy wniosek o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej
  3
  Będziemy Cię reprezentować w trakcie sporządzania Plany Spłaty wierzycieli
  4
  Zastąpimy Cię przed sądem upadłościowym, syndykiem i wierzycielami
  5
  Będziemy stanowić dla Ciebie pomoc prawną w toku spieniężenia masy upadłości

  Zapraszamy do kontaktu

  Zajmiemy się Twoją sprawą kompleksowo, zwiększając szansę na pozbycie się długów, wierzytelności. Nowelizacja prawa z przełomu 2014 i 2015 roku zdecydowanie ułatwiła nam to zadanie – już w pierwszym półroczu po zmianach w prawie lawinowo wzrosła liczba wniosków o upadłość, a duża ich część zakończyła się częściowym, lub całkowitym usunięciem długu.

  Przeprowadzenie procesu upadłości jest skomplikowane i wymaga doświadczenia oraz znajomości prawa i procedur. Decydując się na współpracę z nami powierzasz swoją sprawę profesjonalistom i ludziom oddanym sprawie. Pamiętaj, że jeśli istnieje szansa by wyjść z finansowych kłopotów – zrobimy wszystko co w naszej mocy, by Ci to umożliwić. Daj sobie pomóc jeszcze dziś i zgłoś się do nas! Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.

  W czym jeszcze możemy Ci pomóc?