Oferty Pracy

Analityk rynku japońskiego

Główne zadania:

  • Aktywne poszukiwanie informacji na temat rynku windykacji (mediacji, usług prawnych) na terenie Japonii, niezbędnych do realizacji projektu rozszerzenia rynku usług na kraje dalekowschodnie;
  • Przygotowanie zestawień i podsumowania zebranych informacji;
  • Współpraca z innymi działami w zakresie zebranych informacji.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka japońskiego w mowie i piśmie – konieczność analizowania materiałów w języku japońskim;
  • Umiejętność wyszukiwania oraz selekcji informacji z dostępnych źródeł – głównie Internetu;
  • Umiejętność sporządzania podsumowań, tabel i wykresów – biegła znajomość programów z pakietu Ms Office – w szczególności MS Word i Excel;
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i wysokie standardy pracy – terminowość, dokładność, samodzielność, rzetelność;
  • Znajomość branży windykacyjnej (albo prawniczej)

Oferujemy:

  • Współpracę w ramach 3 miesięcznego projektu z możliwością stałego zatrudnienia;
  • Bardzo ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;

CV prosimy wysyłać na adres kariera@emediator.pl z dopiskiem: Analityk ruchu japońskiego