O nas

Co robimy? Tworzymy Twój finansowy spokój

Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. W naszej codziennej pracy wskazujemy rozwiązania problemów finansowych. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W oparciu o dialog i umiejętność wnikliwego słuchania tworzymy gamę produktów i usług, które mają stanowić rozwiązania problemów naszych klientów i pomoc w codziennym funkcjonowaniu.
Osobisty sukces każdego z naszych klientów jest dla nas największą nagrodą i daje nam motywacje, by przekraczać granice i podchodzić do problemów w sposób innowacyjny i nieszablonowy. Sprawdź jak możemy pomóc Tobie i poznaj nas lepiej.

Nasza Misja

Chcemy pomagać w rozwiązywaniu problemów finansowych każdemu, kto znajdzie się w potrzebie. Nasze działania mają zasadniczo dwa główne cele: po pierwsze szukamy najlepszych możliwych rozwiązań problemów finansowych naszych klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i patrzymy na nią z szerokiej perspektywy, bo tylko tak zyskujemy dokładny obraz sytuacji. Jako profesjonaliści nie kierujemy się emocjami, których często w samych klientach jest dużo i zniekształcają one rzetelny obraz sprawy. Po drugie staramy się edukować naszych klientów, zarówno w zakresie zarządzania własnymi finansami, jak i prowadzenia konstruktywnego dialogu z instytucjami finansowymi. Nasi klienci, poprzez współpracę z nami, zyskują nie tylko rozwiązanie swoich problemów z pieniędzmi, ale także większą pewność siebie i utracone, często wiele lat wcześniej, poczucie godności osobistej i kontroli nad swoim życiem. Pomożemy także i Tobie. Sprawdź nas!

Kim Jesteśmy

Jesteśmy zespołem złożonym z kreatywnych specjalistów. Różni nas wiele: wiek, wygląd, doświadczenie, pasje i marzenia, lecz łączy jedno: chęć niesienia skutecznej pomocy osobom, które są w finansowych tarapatach. W swojej codziennej pracy dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i nowatorskimi pomysłami. Stawiamy na współpracę oraz wykorzystanie unikalnych cech i umiejętności każdego z nas. Lubimy wspólnie spędzać czas, zarówno w pracy, jak i poza nią. Wszystko to sprawia, że stajemy się coraz lepszymi ekspertami w naszych dziedzinach i lepiej rozumiemy problemy klientów. Chcielibyśmy pomóc także i Tobie. Poznaj nas!