Bezpłatna analiza raportu BIK

Masz wątpliwości i zastanawiasz się czy zostałeś wpisany do rejestru Biura Informacji Kredytowej?

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

  Skorzystaj z pomocy prawników

  Odczytanie raportu może sprawić niemałe trudności. Jesteśmy tego świadomi, dlatego pomagamy innym zrozumieć zawarte w nim zapisy, przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje dotyczące jego treści oraz wyjaśnimy każdy niezrozumiały niuans. Przeprowadzenie procesu analizy raportu sprawi, że zyskasz pewność, czy rzeczywiście posiadasz negatywne wpisy. Pamiętaj, jest to bardzo ważny etap, który pomoże przybliżyć się do przywrócenia wiarygodności kredytowej. Dzięki nam dowiesz się jak wygląda Twoja sytuacja finansowa. Podejmij pierwszy krok i skontaktuj się z nami! Zupełnie za darmo przeanalizujemy Twój raport Biura Informacji Kredytowej.

  Pomożemy i wyjaśnimy

  Dzięki nam dowiesz się, co wpływa na Twoją aktualną ocenę punktową ryzyka kredytowego, czyli tzw. Scoring BIK, o czym wspomnieliśmy w artykule „Jak działa BIK?” Poinformujemy Cię również o tym, które wpisy da się usunąć, jak długi będzie okres czyszczenia rejestru BIK oraz po jakim czasie ponownie odzyskasz zdolność kredytową. .

  Co ważniejsze – uzyskasz informację czy wszystkie dane w BIK są poprawne, bądź czy ktoś obcy nie zaciągnął kredytu w Twoim imieniu. Nasi prawnicy to ludzie z dużym doświadczeniem w procesach bankowych, powierzając nam swoje problemy masz gwarancję, że informacje, których Ci udzielimy będą w 100% właściwe.

  Zapraszamy do kontaktu

  Wystarczy, że prześlesz nam plik z raportem BIK, a my dokonamy dla Ciebie jego szczegółowej analizy. Skorzystaj z wiedzy oraz doświadczenia naszych specjalistów. Nie czekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

  Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.

  W czym jeszcze możemy Ci pomóc?