Oddłużenia, mediacje, restrukturyzacje

Zgłoś się do nas jeśli Twoje zobowiązania finansowe Cię przerastają.

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

Zapewniamy kompleksową pomoc

Zapewniamy kompleksową pomoc przy wszelkich problemach oddłużeniowych naszych konsumentów. Jeśli Twoje zobowiązania finansowe Cię przerastają i pojawiły się opóźnienia oraz długi, a Ty sam nie masz odpowiedniej wiedzy jak wyjść z tej sytuacji – zleć to nam. W Twoim imieniu i z Twojego upoważnienia podejmiemy rozmowy z wierzycielami, bankami czy innymi instytucjami finansowymi. Poprowadzimy negocjacje warunków spłaty Twoich zobowiązań.

  • mediacje chwilówek  
  • mediacje pożyczki i kredyty
  • mediacje kredyty hipoteczne i zobowiązania ZUS i US

Usługi mediacji realizowane są w oparciu o plany abonamentowe dopasowane do ilości prowadzonych spraw. Wypełnij formularz i dowiedz się więcej >>  

Twoja umowa zostanie przeanalizowana przez prawników

W negocjacjach stosujemy metodę mediacji, czyli polubownej drogi rozwiązywania sporów. Nadrzędnym celem tych działań jest pomyślne zakończenie sprawy z pominięciem drogi sądowej. Naszym priorytetem jest zaoszczędzenie Twojego czasu, nerwów i pieniędzy w żmudnej drodze procesowej . Dążymy do tego, by oszczędzić Ci tych niedogodności i robimy wszystko co w naszej mocy, by dojść do porozumienia i zawrzeć ugodę z drugą stroną.

Przez okres sześciu miesięcy, nad Twoją sprawą będą pracowały osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa i finansów. Nasi mediatorzy i radcy prawni posiadają odpowiednie kompetencje i wykształcenie, by zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi. Nie pozwól, by kłopoty finansowe wpłynęły negatywnie na Twoje codzienne życie. Zaufaj naszym specjalistom i zapewnij sobie spokój na długie lata.

Zapraszamy do kontaktu

Zgłoś się do nas jeszcze dziś. Nie bądź bierny wobec polityki wielkich korporacji, bo jak pokazuje ilość odnoszonych przez nas sukcesów – nie są one bezkarne i wystarczą chęci i fachowa pomoc, by odnieść sukces. Sprzeciwiamy się temu, by brak znajomości fachowej terminologii wpływał niekorzystnie na konsumentów i ich codziennie życie. Zaufaj naszym specjalistom i wspólnie odnajdźmy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich! Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.