Odzyskiwanie
wpłat za wysokie ubezpieczenie kredytu

Odzyskaj pieniądze z niesprawiedliwie naliczanych opłat.

Skontaktuj się! Oddzwonimy i porozmawiamy o twojej sprawie

  Odzyskamy Twoje pieniądze

  Nasza kancelaria prawna zajmuje się także odzyskiwaniem pieniędzy za zbyt wysokie ubezpieczenie kredytu. Na mocy niesprawiedliwych przepisów, banki miały możliwość zmuszania swoich klientów do wykupienia ubezpieczenia, którego kwota była równa, a czasami nawet większą niż wartość samego kredytu. Takie praktyki bankowe budzą nasz stanowczy sprzeciw i jeśli zostałeś ofiarą takich działań, to jesteś we właściwym miejscu. Zajmiemy się Twoją sprawą i odzyskamy całość, lub przynajmniej dużą część niesprawiedliwie naliczonych opłat.

  Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie

  Pamiętaj, że Tobie, jako konsumentowi, przysługuje pełne prawo do starania się o zwrot ubezpieczenia każdego kredytu, do którego zostało ono naliczone. Bez względu na to, czy jesteś wypłacalny, czy masz negatywną historię kredytową i brak płynności finansowej – zawsze możesz ubiegać się o odzyskanie pieniędzy. Stoimy na stanowisku, że każdy jest równy wobec prawa, więc bez względu na wszystko powinieneś ubiegać się o swoje należności. Kwestia zbyt wysokich kosztów ubezpieczeń nie jest wyjątkiem od tej reguły, więc nie czekaj – zgłoś się do nas jeszcze dziś.

  Dokonamy analizy Twojej sytuacji finansowej, sprawdzimy umowę wraz ze wszystkimi aneksami i z Twojego polecenia będziemy prowadzić działania oddłużeniowe. Nie ma znaczenia to, czy jesteś po, czy w trakcie spłacania kredytu – do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i w imieniu każdego z Was będziemy walczyć do samego końca o sprawiedliwość. Nasi prawnicy to ludzie z dużym doświadczeniem w procesach bankowych i powierzając im swoje problemy masz gwarancję, że zastosowane zostaną wszystkie dostępne narzędzia do walki z wielkimi korporacjami.

  Zapraszamy do kontaktu

  Nie czekaj i nie pozwól, by jakiekolwiek wątpliwości czy skrupuły pozbawiły Cię pieniędzy, które zostały Ci niesłusznie zabrane. Pamiętaj, że okres, w którym możesz ubiegać się o zwrot jest ograniczony, i im wcześniej zaczniesz działać, tym większe będzie prawdopodobieństwo sukcesu. Tegoroczna praktyka sądowa w kwestii odzyskiwania zwrotów za ubezpieczenie jest bardzo budująca, a banki coraz częściej uginają się pod żądaniami takich ludzi jak Ty. Pozwól sobie pomóc, a wspólnie odzyskamy Twoje pieniądze! Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, ale działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić o koszty związane z dojazdem, wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem, a o postępach Twojej sprawy będziemy Cię informować drogą telefoniczną i mailową.