Czy potrzebna jest mi firma oddłużeniowa?

Czy potrzebna jest mi firma oddłużeniowa? Coraz więcej osób boryka się z poważnymi problemami ze spłatą należności. Banki bardzo często odmawiają pomocy dłużnikom, nie chcąc udzielić kredytu, który pozwoliłby na konsolidację długów. Dodatkowo grożą komornikiem i windykacją. Zaciągamy więc kolejne pożyczki, których oprocentowanie jest gigantyczne! Wpadamy w coraz większą spiralę długów. Nasze problemy narastają i prowadzą nas na dno. Wtedy przychodzi na myśl firma oddłużeniowa. Często jednak boimy się zrobić ten pierwszy krok i zwrócić się o fachową pomoc. Czekamy ze złudną nadzieją, że problem sam się rozwiąże. Tak niestety się nie dzieje, a czas działa na naszą niekorzyść. Sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z długami. Najlepszym rozwiązaniem jest szybkie działanie i poświęcenie spraw w ręce profesjonalistów. Często banki nie chcą rozmawiać z przeciętnym klientem. Inaczej natomiast podchodzą do sprawy mając do czynienia ze specjalistami z zakresu oddłużeń. Na rynku jest wiele firm, które naprawdę starają się pomóc klientom. Znają bardzo dobrze branżę i oferują swoje wieloletnie doświadczenie. Firmy takie specjalizują się w obsłudze klientów, którzy mają problemy związane z zajęciami komorniczymi i złą historią w rejestrze BIK. Oferują pełną obsługę naszego zadłużenia. Nie musimy się martwić o negocjacje, prowadzenie korespondencji czy stałe telefony od windykacji. Nawet wtedy, gdy sprawa jest na etapie postępowania egzekucyjnego jest szansa na wynegocjowanie korzystniejszych warunków spłaty i odsunięcie komornika. Działanie firmy oddłużeniowej bardzo często przynosi sukces w postaci umorzonych odsetek czy zawieszonych płatności.
„Dobrym przykładem jest jedna z naszych klientek, w imieniu której negocjowaliśmy z bankiem. Efektem naszej pracy było umorzenie 100% odsetek karnych, czyli około 34 tys. zł.” – wspomina specjalista ds. oddłużeń firmy eMediator.pl.
(Więcej opinii klientów znajdziecie pod adresem: http://emediator.pl/opinie/.) Dlatego też, jeżeli nierówna walka z instytucjami takimi jak banki i firmy windykacyjne nie przynosi skutku, warto zgłosić się o pomoc do ludzi, którzy dla tych instytucji są odpowiednimi przeciwnikami.

Komentarze